Tomasz Bokwa

radca prawny
W czym mogę Ci pomóc?

Tomasz Bokwa

radca prawny

Partner w Kancelarii Kocańda Kowalska Marek i Partnerzy.
Wieloletni pracownik samorządowy. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze obrotu nieruchomości, kwestiami dotyczacymi ich zarządzania i wyceny.
[Więcej >>>]

W czym mogę Ci pomóc?

Jak zostać posesjonatem?

Tomasz Bokwa31 października 2019Komentarze (0)

Witam Cię serdecznie na moim blogu! Decyzja o jego prowadzeniu była spontaniczna, ale wybór tematyki przemyślany, biorąc pod uwagę moje dotychczasowe zainteresowania zawodowe.

W kolejnych wpisach zajmę się sposobami nabycia nieruchomości, jeśli więc te zagadnienia są Ci bliskie, zapraszam Cię do grona Czytelników i Aktywnych Komentatorów.  Niech to będzie nasz wspólny „kawałek podłogi” 🙂

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 882 736 709e-mail: tomaszbokwa@kancelariaprawna.kkm.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radców Prawnych KOCAŃDA KOWALSKA MAREK I PARTNERZY Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych KOCAŃDA KOWALSKA MAREK I PARTNERZY z siedzibą w Kielcach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem tomaszbokwa@kancelariaprawna.kkm.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.